Ariana | Blogger | X X

15 lut 2016

About/Info

Opis:
Evelyn White nie jest miłą osobą. Ona nawet nie chce być miła. Typowa arystokratka, która uważa się za lepszą od innych. No może poza swoimi przyjaciółmi, dla których jest gotowa zrobić wszystko. Jednak to z Draco Malfoy'em łączy ją dziwna i niezrozumiała więź. Bo jak można się przyjaźnić z kimś, z kim prawie się nie rozmawia?

Ludzie powtarzają: jesteście młodzi, korzystajcie. Ale jak korzystać z życia, gdy nad całym twoim światem wisi widmo wojny, śmierci i cierpienia?
Oni nigdy nie byli gotowi na to, by dorosnąć tak szybko. Woleliby po prostu żyć, jak normalni nastolatkowie, popełniać błędy i uczyć się na nich.
Ale nie.

Oni musieli dorosnąć zbyt szybko.

And whenever the sun came out, we played
We didn't want to get older
...
All I wanted would become everything I ever loved, I remember
I left myself in the alleyway


Drugie opowiadanie: 
We make our own sense...

Informacje organizacyjne:

Kolejne rozdziały co sobotę i środę o godzinie 18:00 
Nie biorę udziału w nominacjach
Tekst jest w 100% mojego autorstwa, dlatego zakazane jest kopiowanie treści
W zakładce 'Music' pojawiają się linki do utworów, które towarzyszą mi przy pisaniu, a ponad to czasami, będą wykorzystywane jako dodatek do fragmentów rozdziałów 
Piszę i publikuję to opowiadanie, ponieważ lubię dzielić się swoją twórczością, cieszy mnie każdy czytelnik, dlatego jeśli tylko komuś spodoba się to co piszę i poczuje potrzebę, żeby to skomentować to będzie mi niezmiernie miło. 
Zaproszenie na swojego bloga można zostawić, ale zaglądam na nie rzadko. Jeśli chcesz mieć pewność, że przeczytam Twoje opowiadanie, wyraź opinię na temat mojego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz